Kaş Kirpik Laminasyon

Kaş Laminasyon Workshop

Kaş laminasyon işlemi, kişilerin kaşlarını uzun süreli olacak şekilde şekillendirmek için uzmanlar tarafından uygulanan bir uygulamadır. Bu işlem sonrasında kaşların asimetrisi, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi gibi pek çok problem ortadan kaldırılırken aynı zamanda da kişilerin beklentileri doğrultusunda istenen şekil ve renk alınması sağlanır.

Kaş laminasyon uygulaması temel olarak kaşlara ideal bir görünüm ve renk vermeyi mümkün kılarken öte yandan da bu görüntünün belirli bir süre için kalıcı olmasını da sağlar. İşlemin gerçekleştirilmesi esnasında öncelikle kaş şampuanı ile kaş, makyaj artıklarından temizlenir. Ardından ise primer ile kaş ve deri üzerindeki yağ giderilir.

Bunun ardından kaşlar kişilerin istedikleri şekle göre düzenlenerek özel yapıştırıcı ile sabitlenir. Eğer kaş boyama da yapılacaksa şekil belirlenir ve kaşlar boyanır. Sonrasında kaş botoks işlemi yapılır. Tüm bu uygulamaların kaş üzerindeki kalıcılığı yaklaşık olarak 6 ila 8 hafta arasında olmaktadır. Bu süre zarfında kaşların herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılmasına olanak tanıyan bu işlem, pek çok kişinin de tercih ettiği ve bir o kadar da memnun kaldığı bir uygulamadır. Bu nedenle pek çok farklı kuruluş bünyesinde kaş laminasyon uzmanı yetiştirme noktasında eğitim hizmeti sunmaktadır ve bu faaliyetlerden faydalanmak isteyen kişilerin, verilen eğitimin niteliğine önem vermesi gerekmektedir. Aksi halde memnuniyet açısından sorunların ortaya çıkması olası bir durumdur.

Kurum olarak biz, siz değerli üyelerimizin alanlarında mesleki yeterliliğe ulaşması ve donanım sahibi olarak iş yaşantısına dâhil olması amacı ile eğitim faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bu bağlamda kaş laminasyon workshoplarımız ile edindiğiniz teorik bilgileri uygulamanıza yardımcı olarak tecrübe sahibi olmanız noktasında destek sağlamaktayız.

Workshoplarımızda görev alan eğitmen kadromuz ise alanında uzman ve tecrübe sahibi, aynı zamanda da iletişim becerileri noktasında başarılı kişilerden büyük bir özen gösterilerek oluşturulmuştur. Eğer siz de kaş laminasyon workshoplarımız ve eğitim süreci hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ya da hemen kayıt yaptırmak isterseniz iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaş Kirpik Laminasyon Eğitimi

Altın Bilezik Güzellik Akademisi ile kaş kirpik laminasyon workshopuna katılabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Görüşme Başlat.
Whatsapp
Sağlıklı günler.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?