Güzellik Uzmanlığı

Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Güzellik Uzmanlığı eğitimlerimizde hijyen ve sağlık kurallarına uyarak, cilt ve vücut bakımına dair tüm uygulamaları son teknoloji cihazlar kullanarak estetisyenlik becerisine sahip olmalarını sağlıyoruz.

Altın Bilezik Akademi eğitimlerinde alanında profesyonel kadrosuyla % 30 teorik, % 70 pratik olarak Güzellik Uzmanlığı (estetisyenlik) eğitimi vermektedir. Eğitimlerin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Güzellik Uzmanlığı Sertifikası verilmektedir.

Ders Programı İçeriği

HİJYEN, ANATOMİ, FİZYOLOJİ, DERMATOLOJİ (Deri yapısı ve ekleri), KOZMETOLOJİ, CİLT ANALİZİ, CİLT BAKIMLARI (Alfa Hidroksi Asitler, Dermapen, Dermaroller, Dermal Mezoterapi, Radyo Frekans), CİLT PROBLEMLERİ VE ÇÖZÜMLERİ (Akne ve Sivilce Tedavileri, Anti-aging Bakımları, Leke Tedavileri, Özel Bakım Kürleri) BÖLGESEL İNCELME (Kavitasyon, Pressoterapi, Vakum Terapi, Radyo Frekans, Elektro Terapi, Power Plate, Cryo Kabin, Soğuk Lipoliz) SELÜLİT TEDAVİLERİ, EPİLASYON (Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon) MASAJ, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, SATIŞ VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ.

Güzellik Uzmanlığı kurslarımıza 18 yaşını geçmiş olan her birey katılabilir kursiyerlerimiz bu bölümlerden mezun oldukları zaman 22 yaşını doldurmuş ve 23 yaşlarında gün almış ise ustalık belgesi almaya hak kazanıyorlar almış oldukları ustalık belgesi ile iş yeri açabilir ve yurtdışında da bu mesleği sürdürebilirler

Videoyu oynat
Görüşme Başlat.
Whatsapp
Sağlıklı günler.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?